O hotelu

Hotel Terra Bella***


przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym to wspaniałe, nowoczesne miejsce sprzyjające wypoczynkowi jak również szkoleniom i spotkaniom biznesowym. Położony jest ok. 450 m od drogi krajowej nr 2 będącej polską częścią międzynarodowego szlaku komunikacyjnego E30. Zlokalizowany jest w zaciszu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej na I piętrze nowego budynku kompleksu szpitala.
Oferujemy Państwu komfortowe warunki w pokojach jedno, dwuosobowych oraz apartamentach w bardzo atrakcyjnych cenach. Oprócz podstawowych mediów w każdym pokoju jest bezpłatny dostęp do Wi Fi. Jasne, przestronne pokoje w stonowanej kolorystyce to rewelacyjne miejsce na wypoczynek dla klientów indywidualnych a także przedstawicieli świata biznesu. Gościom hotelowym zapewniamy również bezpłatne miejsce parkingowe oraz możliwość zapłaty kartą płatniczą.
Hotel Terra Bella*** ma już swoich stałych klientów z kraju i zagranicy, którzy wracają tu z sentymentem.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej dysponuje również nowoczesną aulą, co w połączeniu z miejscami noclegowymi stanowi kompleksowe zaplecze szkoleniowe. Regulamin udostępniania Auli.

… dość już słów... Przyjedźcie Państwo i przekonajcie się sami.
Serdecznie zapraszamy

Powrót na początek strony